10 marca 2021, 12:0:7

Jeśli jesteś pod wrażeniem dokonań sportowych mieszkańca naszego miasta lub doceniasz wysiłek wkładany w działalność sportową tyskiego trenera lub działacza, zgłoś jego kandydaturę i pomóż mu w zdobyciu sportowego wyróżnienia Prezydenta Miasta Tychy.

Jak wypełnić i gdzie zgłosić wniosek?

  1. Wybierz kandydata, którego nominujesz za wybitne osiągnięcia sportowe lub szczególną aktywność sportową w minionym roku lub za całokształt jego dokonań

  2. Przeczytaj szczegółowy regulamin oraz  pobierz wniosek, a następnie wypełnij go i dostarcz do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Tychy (al. Niepodległości 49) w zamkniętej kopercie, zaadresowanej do Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej.

  3. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca. Oceny wniosków dokona Kapituła Wyróżnień, a wyróżnienia przyznane zostaną podczas uroczystej gali, która odbędzie się 22 kwietnia w Teatrze Małym w Tychach

Doceń zaangażowanie, trud i wysiłek tyskich sportowców, trenerów i działaczy!

Załączniki

Tyska porodówka – nowa wizytówka szpitala

Tyska porodówka – nowa wizytówka szpitala

Położnictwo w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez otwiera się na porody naturalne. Choć to jeszcze nie koniec modernizacji Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej na pacjentki w ciąży czeka już nowoczesne położnictwo i Trakt Porodowy.

Metropolitalne Obchody 100-lecia III Powstania Śląskiego

Metropolitalne Obchody 100-lecia III Powstania Śląskiego

Muzyka, taniec i sztuka wizualna, tworzący widowisko realizatorzy i wykonawcy – 500 osobowy metropolitalny zespół zabierze odbiorców wydarzenia we wzruszającą opowieść o poświęceniu, rodzinie i miłości do kształtowanej własnymi rękami ziemi.

Nabór uzupełniający na rachmistrzów terenowych Narodowego Spisu Powszechnego 2021

Nabór uzupełniający na rachmistrzów terenowych Narodowego Spisu Powszechnego 2021

Do 24 czerwca 2021 r. trwa nabór uzupełniający na rachmistrzów terenowych do Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Nabór jest otwarty i konkurencyjny, zgłoszenia należy składać w siedzibie Gminnego Biura Spisowego - Urzędzie Miasta Tychy.

Kolejna faza rozbiórki wiaduktu, utrudnienia dla pasażerów i pieszych

Kolejna faza rozbiórki wiaduktu, utrudnienia dla pasażerów i pieszych

14 czerwca wiadukt przy ulicy Grota Roweckiego przeszedł w kolejny etap rozbiórki. Wyłączony został ruch pieszy, zmiany nastąpiły w rozkładach jazdy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×