Kultura

20 lipca 2010, 13:13:28

Od dziś można wysyłać prace na konkurs Tychy subiektywnie.

Zapraszamy wszystkich tyszan do udziału w konkursie na najlepsze fotografie, filmy, sztuki plastyczne związane z Tychami.
 
Czas trwania: od 20 lipca do 20 października 2010 r.
Konkurs organizowany jest przez Urząd Miasta Tychy we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Tychach. Partnerem konkursu jest Saturn w Tychach.
Każdy uczestnik ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody: kupony na zakupy w sklepie Saturn w Tychach oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Saturn Tychy.
 
W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zajmują się fotografią zarówno profesjonalnie jak i amatorsko, jedyny warunek – muszą to być mieszkańcy Tychów.
Szczegóły o konkursie, regulamin i formularz zgłoszeniowy w zakładce "Bieżące akcje"
 
Zapraszamy też do wspólnej zabawy na portalu społecznościowym Facebook
Ośrodek preadopcyjny TUSIETULI powstanie w Tychach

Ośrodek preadopcyjny TUSIETULI powstanie w Tychach

Dzięki wsparciu Miasta Tychy, Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo stała się właścicielem budynku tzw. „dworku”, który po gruntownym remoncie zamieni się w pełen kolorów i miłości czwarty w Polsce Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny.

Ważne zmiany dla kierowców od 5 grudnia

Ważne zmiany dla kierowców od 5 grudnia

Już za kilka dni łatwiej będzie zarejestrować auto, właściciele starszych samochodów zaoszczędzą na wymianie dowodu, a diagności zwrócą większą uwagę na tablice podczas przeglądu. Zniknie także obowiązek wożenia ze sobą prawa jazdy.

Sygnalizacja przy SP37 czasowo wyłączona

Sygnalizacja przy SP37 czasowo wyłączona

W czwartek 3 grudnia, na kilka dni wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna przy Szkole Podstawowej nr 37, na skrzyżowaniu ulic Stoczniowców, Legionów Polskich i Konecznego. Skrzyżowanie to modernizowane jest w ramach Inteligentnego Systemu Zarządzania i Sterowania Ruchem.

Zła jakość powietrza w Tychach

Zła jakość powietrza w Tychach

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania (100 µg/m3) dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×