Miasto

7 września 2020, 10:32:28

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli NGO, które odbędzie się 23 września w budynku Balbina Centrum. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Data: 23 września
Godziny:
od 15:00 do 20:00
Miejsce: 
Tychy, ul. Barona 30 (Balbina Centrum). Piętro pierwsze sala nr 209. 

Plan szkolenia

15:00 - 16:45 rozpoczęcie szkolenia, szkolenie

16:45 - 17:00 przerwa kawowa

17:00 - 18:30 szkolenie

18:30 - 19:00 przerwa obiadowa

19:00 - 20:00 szkolenie i zakończenie szkolenia

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Włodek - pośrednik wolontariatu w Regionalnym Centrum Wolontariatu Katowice od blisko dwóch lat, zajmujący się doradztwem w zakresie wolontariatu oraz obsługą social mediów. Fotograf freelancer od 2013 roku, działający na rzecz różnych organizacji i fundacji z trzeciego sektora na przestrzeni lat (Fundacja Mam marzenie, Dom Aniołów Stróżów, Akademia Przyszłości). Twórca internetowego wideo, w tym kanału na YouTube, od 6 lat. Praktykant Radia Katowice w 2015 roku – prowadził social media oraz tworzył treści audio. Od października 2019 roku nauczyciel fotografii w świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Mysłowicach.

Zapisy:
Zapisy na szkolenie (ilość miejsc ograniczona!!)

W trakcie szkolenia zostaną zapewnione przerwy kawowe oraz posiłek. Szkolenie, materiały szkoleniowe oraz dieta jest całkowicie bezpłatna dla uczestników zakwalifikowanych do projektu “Z prawem na TY!”

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. Dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową. Każda organizacja musi wypełnić drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187, w celu ustalenia, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem: 536 117 187, o.jozefoski@mostkatowice.pl

Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

Decyzją rządu, w dniach od 31 października do 2 listopada, cmentarze w całym naszym kraju będą zamknięte.

19 dni przeciwko przemocy

19 dni przeciwko przemocy

Tychy po raz kolejny uczestniczą w kampanii, która zainicjowana została w 2011 roku przez szwajcarską fundację Women’s World Summit Foundation (WWSF).

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba podpisał dziś (29 października) zarządzenie, dotyczące wsparcia dla wynajmujących lub dzierżawiących lokale użytkowe będące w zasobach gminy. Przedsiębiorcy ci do odwołania zostaną całkowicie zwolnieni z opłat czynszowych i dzierżawy.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

Segregowanie odpadów to wcale nie jest prosta sprawa. Jak odnaleźć się w gąszczu zasad i wspólnie zadbać o nasze otoczenie? Urząd Miasta podpowiada w ramach miejskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×