Miasto

24 marca 2009, 11:39:9

Już 1 kwietnia poznamy nowego prezydenta Tychów. Stanowisko na jeden dzień obejmie osoba, który wylictuje je podczas aukcji na rzecz hospicjum w Tychach. Organizatorem charytatywnej licytacji jest Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I.

Na nowego prezydenta czekać będzie sporo atrakcji, ale i obowiązków m.in. prowadzenie posiedzenia zarządu miasta, wizyta w Hospicjum i spotkanie z wolontariuszami, czy udział w budzeniu misiów w Parku Niedźwiadków.
Udział w licytacji charytatywnej mogą wziąć przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą i posiadający siedzibę na terenie Miasta Tychy.  Licytacja będzie prowadzona na portalu www.tychy.pl.  Kandydaci mogą od dzisiaj pobierać formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie www.tychy.pl. Wypełnione zgłoszenie trzeba odesłać na adres portal@poczta.tychy.pl najpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji. Rozpocznie się ona w poniedziałek 30 marca 2009 r. o godzinie 9:00 i potrwa do dnia następnego do godziny 12.00. Minimalna kwota, jaką uczestnik może zaoferować, powinna być o 500 złotych wyższa niż cena przebijana.
W imieniu Hospicjum zapraszamy do udziału w licytacji. Pieniądze zostaną przekazane na budowę Domu Hospicyjnego w Tychach.

"Codzienność niecodzienna" - wernisaż wystawy Piotra Witkowskiego

"Codzienność niecodzienna" - wernisaż wystawy Piotra Witkowskiego

Codzienne sytuacje ukazane w sposób nietypowy będą tematem wystawy fotografii Piotra Witkowskiego, której wernisaż odbędzie się w piątek, 25 września o 18.00 w galerii Spółdzielczego Domu Kultury "Tęcza".

Opieka w demencji – szkolenia

Opieka w demencji – szkolenia

Miasto Tychy po raz pierwszy organizuje bezpłatne szkolenia dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W trakcie szkoleń organizator zapewnia w razie potrzeby opiekę nad osobami chorymi.

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

22 września w Tychach startuje projekt pn. „SREBRNA LINIA”, którego celem jest kompleksowe wspieranie seniorów i zapobieganie ich wykluczeniu. Na Srebrnej Linii dyżurować będą specjaliści m.in. psychologowie, informatycy czy osoby zorientowane w bieżących wydarzeniach miejskich.

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Uczniowie szkół ponadpodstawowych w Tychach mogą zgłaszać swoje projekty do trzeciej edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×