Sport

18 marca 2009, 10:1:27

W związku z koniecznością remontu dachu nad tzw. basenem rozgrzewkowym od 30 marca hala basenowa Krytej Pływalni przy ul. Edukacji będzie zamknięta.

Gabinet odnowy biologicznej ( sauna, siłownia) oraz mały basen na parterze Pływalni będą czynne bez zmian. Wykonawcą prac remontowych jest wyłoniona w przetargu firma Z.U.P.H. „Wojtur” z Gliwic. Zgodnie z umową prace potrwają do 30 czerwca. Obejmą m.in. demontaż istniejących płyt dachowych wraz ze świetlikiem i obróbkami blacharskimi, renowację istniejących elementów konstrukcji drewnianej dachu, wykonanie świetlika dachowego wyposażonego w klapy uchylne, wykonanie nowego pokrycia z  płyt warstwowych dachowych dodatkową membraną EPDM, wykonanie nowych obróbek blacharskich. Czas remontu zostanie wykorzystany również na inne prace prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji m.in. malowanie ścian hali basenowej, szatni, holu kasowego, sauny i siłowni. Przebudowana zostanie instalacja obiegu wody basenowej oraz przegląd i konserwacja wieży zjeżdżalni (konstrukcji zjeżdżalni), renowacja ślizgu i konserwacja schodów zjeżdżalni. Mycie niecek basenowych jak i całego obiektu oraz zmiana wody w nieckach odbędzie się na zakończenie remontu.
  W ramach ogólnodostępnych godzin, na czas remontu krytej pływalni, udostępniony zostanie basen w Zespole Szkół Sportowych przy al. Niepodległości 190. Pływalnia będzie dostępna w soboty i niedziele (z wyjątkiem świąt). Ceny biletów: 5 zł dorośli, 3 zł dzieci.  Dorośli uczestnicy programu „3+LicznaRodzina” 2,50 zł a dzieci 1,50 zł. Pierwsze wejście na basen 4 i 5 kwietnia. Oto stałe godziny wejść na basen przy ZSS:

Sobota
14.30-15.30
16.00-17.00
17.30-18.30
19.00-20.00

Niedziela
10.00-11.00
11.30-12.30
13.00-14.00
14.30-15.30
16.00-17.00
17.30-18.30
19.00-20.00


"Codzienność niecodzienna" - wernisaż wystawy Piotra Witkowskiego

"Codzienność niecodzienna" - wernisaż wystawy Piotra Witkowskiego

Codzienne sytuacje ukazane w sposób nietypowy będą tematem wystawy fotografii Piotra Witkowskiego, której wernisaż odbędzie się w piątek, 25 września o 18.00 w galerii Spółdzielczego Domu Kultury "Tęcza".

Opieka w demencji – szkolenia

Opieka w demencji – szkolenia

Miasto Tychy po raz pierwszy organizuje bezpłatne szkolenia dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W trakcie szkoleń organizator zapewnia w razie potrzeby opiekę nad osobami chorymi.

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

22 września w Tychach startuje projekt pn. „SREBRNA LINIA”, którego celem jest kompleksowe wspieranie seniorów i zapobieganie ich wykluczeniu. Na Srebrnej Linii dyżurować będą specjaliści m.in. psychologowie, informatycy czy osoby zorientowane w bieżących wydarzeniach miejskich.

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Uczniowie szkół ponadpodstawowych w Tychach mogą zgłaszać swoje projekty do trzeciej edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×