Sport

17 marca 2009, 11:2:36

Podwyższona temperatura spowodowała, że trwa właśnie proces rozmrażania tafli i rozbierana jest konstrukcja zimowej ślizgawki.

To już trzeci rok, jak tyszanie mogli korzystać z darmowych ślizgawek w Parku Miejskim.
Teraz na miłośników szaleństw na lodzie czeka zmodernizowany Stadion Zimowy przy ul. De Gaulle'a. Będzie on czynny w godzinach, które nie będą kolidowały z treningami tyskich drużyn hokejowych.Oto godziny otwarcia w najbliższych dniach:


- 17 marca (wtorek) – od 17.00 do 18.00,

- 18 marca (środa) – od 17.00 do 18.00,

- 20 marca (piątek) – od 17.00 do 18.00,

- 21 marca (sobota) – od 15.30 do 16.30,

- 22 marca (niedziela) – od 15.15 do 16.15 oraz od 17.00 do 18.00.

Wstęp kosztuje 5,5 złotych za godzinę.

"Codzienność niecodzienna" - wernisaż wystawy Piotra Witkowskiego

"Codzienność niecodzienna" - wernisaż wystawy Piotra Witkowskiego

Codzienne sytuacje ukazane w sposób nietypowy będą tematem wystawy fotografii Piotra Witkowskiego, której wernisaż odbędzie się w piątek, 25 września o 18.00 w galerii Spółdzielczego Domu Kultury "Tęcza".

Opieka w demencji – szkolenia

Opieka w demencji – szkolenia

Miasto Tychy po raz pierwszy organizuje bezpłatne szkolenia dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W trakcie szkoleń organizator zapewnia w razie potrzeby opiekę nad osobami chorymi.

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

22 września w Tychach startuje projekt pn. „SREBRNA LINIA”, którego celem jest kompleksowe wspieranie seniorów i zapobieganie ich wykluczeniu. Na Srebrnej Linii dyżurować będą specjaliści m.in. psychologowie, informatycy czy osoby zorientowane w bieżących wydarzeniach miejskich.

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Uczniowie szkół ponadpodstawowych w Tychach mogą zgłaszać swoje projekty do trzeciej edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×