Miasto

8 września 2016, 10:39:47

W najbliższą niedzielę, 11 września, odbędzie się dziewiąta edycja Rajdu Tyskiego. Zawody organizuje Automobilklub Ziemi Tyskiej i rozegrane zostaną jako KJS, czyli Konkursowa Jazda Samochodem.

Samochodowy Rajd Tyski
Rajd rozpocznie się o godz. 11, obok Stadionu Miejskiego i tutaj się zakończy o godz. 15.30. Uczestnicy będą mieli do pokonania dwa odcinki specjalne – na torze testowym FCA Poland (godz. 11.23, 13.09, 14.55) i na parkingu przy Halach Targowych, al. Piłsudskiego (godz. 11.51, 13.37, 15.23). 

Imprezie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tychy Andrzeja Dziuby będzie towarzyszył zlot pojazdów zabytkowych.
Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

Decyzją rządu, w dniach od 31 października do 2 listopada, cmentarze w całym naszym kraju będą zamknięte.

19 dni przeciwko przemocy

19 dni przeciwko przemocy

Tychy po raz kolejny uczestniczą w kampanii, która zainicjowana została w 2011 roku przez szwajcarską fundację Women’s World Summit Foundation (WWSF).

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba podpisał dziś (29 października) zarządzenie, dotyczące wsparcia dla wynajmujących lub dzierżawiących lokale użytkowe będące w zasobach gminy. Przedsiębiorcy ci do odwołania zostaną całkowicie zwolnieni z opłat czynszowych i dzierżawy.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

Segregowanie odpadów to wcale nie jest prosta sprawa. Jak odnaleźć się w gąszczu zasad i wspólnie zadbać o nasze otoczenie? Urząd Miasta podpowiada w ramach miejskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×