Sport

1 września 2016, 10:57:12

W najbliższą sobotę – 3 września na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się przywitanie Karoliny Nai – tyszanki i brązowej medalistki olimpijskiej z Rio de Janeiro w kajakarstwie. Do udziału w tym wydarzeniu serdecznie zapraszamy!

O 18:00 Karolina na trybunach stadionu wspólnie z prezydentem miasta i tysiącami kibiców obejrzy pierwszą połowę meczu GKS Tychy – Wigry Suwałki.

18:45 w przerwie meczu na murawie stadionu odbędzie się powitanie Karoliny w rodzinnym mieście przez prezydenta miasta i mieszkańców zgromadzonych na stadionie zakończone wręczeniem Karolinie nagrody – niespodzianki!

Tyszanka Karolina Naja to jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii polskiego kajakarstwa. Naja wspólnie z Beatą Mikołajczyk zdobyła na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 r. i Rio de Janeiro w 2016 r. brązowe medale w wyścigu dwójek na dystansie 500 metrów. W swoim dorobku tyszanka posiada również kilkanaście medali (w tym złote) mistrzostw świata i Europy, a także Igrzysk Europejskich.

Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

Decyzją rządu, w dniach od 31 października do 2 listopada, cmentarze w całym naszym kraju będą zamknięte.

19 dni przeciwko przemocy

19 dni przeciwko przemocy

Tychy po raz kolejny uczestniczą w kampanii, która zainicjowana została w 2011 roku przez szwajcarską fundację Women’s World Summit Foundation (WWSF).

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba podpisał dziś (29 października) zarządzenie, dotyczące wsparcia dla wynajmujących lub dzierżawiących lokale użytkowe będące w zasobach gminy. Przedsiębiorcy ci do odwołania zostaną całkowicie zwolnieni z opłat czynszowych i dzierżawy.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

Segregowanie odpadów to wcale nie jest prosta sprawa. Jak odnaleźć się w gąszczu zasad i wspólnie zadbać o nasze otoczenie? Urząd Miasta podpowiada w ramach miejskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×