Sport

17 sierpnia 2016, 10:48:4

Karolina Naja, wychowanka MOSM Tychy, wraz z Beatą Mikołajczyk zdobyła brązowy medal w wyścigu na 500 m K-2 podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Taki sam wynik zawodniczki osiągnęły cztery lata temu podczas olimpiady w Londynie.

Karolina Naja - kajakarka
W trakcie wyścigu Karolina Naja i Beata Mikołajczyk cały czas utrzymywały się na trzecim miejscu i taką lokatę zajmowały w połowie dystansu. Na końcu przyspieszyły i pojawiły się nadzieje na to, że powalczą o srebro. Ostatecznie jednak Węgierki i Niemki okazały się szybsze.

Karolina Naja popłynie jeszcze w „czwórce” (Kierkla-Dzieniszewska, Mikołajczyk, Naja, Walczykiewicz ) - 19 sierpnia odbędą się eliminacje (godz. 14.37) i półfinały (godz. 15.37 i 15.44). Finał – 20 sierpnia o godz. 14.47.

Zachęcamy do kibicowania, a zawodniczkom serdecznie gratulujemy sukcesu!
Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

Decyzją rządu, w dniach od 31 października do 2 listopada, cmentarze w całym naszym kraju będą zamknięte.

19 dni przeciwko przemocy

19 dni przeciwko przemocy

Tychy po raz kolejny uczestniczą w kampanii, która zainicjowana została w 2011 roku przez szwajcarską fundację Women’s World Summit Foundation (WWSF).

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba podpisał dziś (29 października) zarządzenie, dotyczące wsparcia dla wynajmujących lub dzierżawiących lokale użytkowe będące w zasobach gminy. Przedsiębiorcy ci do odwołania zostaną całkowicie zwolnieni z opłat czynszowych i dzierżawy.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

Segregowanie odpadów to wcale nie jest prosta sprawa. Jak odnaleźć się w gąszczu zasad i wspólnie zadbać o nasze otoczenie? Urząd Miasta podpowiada w ramach miejskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×