Miasto

18 kwietnia 2008, 9:28:13

Na dzisiaj mamy co najmniej 150 wolnych miejsc w placówkach.

Przedszkola, które między innymi dysponują wolnymi miejscami to Przedszkole nr 14 przy ulicy ul. Cyganerii 33, Przedszkole nr 22 przy ul. Dąbrowskiego 85, Przedszkole nr 29 przy ul. Hubala 7, Przedszkole nr 20 przy ul. Katowickiej 102a. Pełna lista placówek dostępna będzie na początku maja na stronie www.przedszkola.tychy.pl; tam również będzie można poznać szczegóły ponownego naboru.
Uzupełniający nabór dotyczyć będzie tylko tych dzieci, które nie dostały się do przedszkoli w marcowej rekrutacji.

Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 9 i 10 lutego na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie Auchan (Al. Bielska 107).

Pojemniki na elektryczne śmieci także w Tychach

Pojemniki na elektryczne śmieci także w Tychach

18 charakterystycznych czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny nieprzekraczający 50 cm oraz na baterie i tonery, w połowie lutego pojawi się w różnych częściach miasta.

Wolnostany do remontu

Wolnostany do remontu

Co roku Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych (MZBM) w Tychach przeprowadza remonty lokali mieszkalnych, tzw. wolnostanów, które udostępniane są mieszkańcom Tychów, oczekującym na przydział mieszkania lub kwalifikującym się do najmu socjalnego.

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Rusza realizacja projektu pn. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” – edycja 2020- 2021. Projekt, między innymi w Tychach, prowadzi Fundacja Internationaler Bund Polska.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×