Miasto

17 kwietnia 2008, 20:48:35

4 miliony złotych otrzymają Tychy na remont i rozbudowę Stadionu Zimowego.

O takiej pomocy finansowej zadecydowali Radni naszego regionu  na ostatniej sesji  Sejmiku Województwa Śląskiego (XXIII sesja odbyła się 16 kwietnia). Więcej na temat ostatniej sesji można przeczytać tutaj.
Modernizacja lodowiska w Tychach pochłonie prawie 28 milionów złotych. Po zakończeniu prac, będzie to najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju. Umowę na wykonanie generalnego remontu Miasto podpisało w sierpniu ubiegłego roku. Prowadzi go firma wyłoniona w drodze przetargu: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Concret. W zakres umowy wchodzi opracowanie dokumentacji technicznej i wykonanie modernizacji.
O  remoncie lodowiska pisaliśmy wcześniej tutaj
Powyżej zdjęcie - Stadion Zimowy podczas remontu.
Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 9 i 10 lutego na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie Auchan (Al. Bielska 107).

Pojemniki na elektryczne śmieci także w Tychach

Pojemniki na elektryczne śmieci także w Tychach

18 charakterystycznych czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny nieprzekraczający 50 cm oraz na baterie i tonery, w połowie lutego pojawi się w różnych częściach miasta.

Wolnostany do remontu

Wolnostany do remontu

Co roku Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych (MZBM) w Tychach przeprowadza remonty lokali mieszkalnych, tzw. wolnostanów, które udostępniane są mieszkańcom Tychów, oczekującym na przydział mieszkania lub kwalifikującym się do najmu socjalnego.

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Rusza realizacja projektu pn. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” – edycja 2020- 2021. Projekt, między innymi w Tychach, prowadzi Fundacja Internationaler Bund Polska.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×