Miasto

27 lutego 2008, 11:32:47

Jeśli masz w domu książki, które już przeczytałeś to możesz je oddać do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach.

Akcja pod hasłem: Podzielmy się książkami, z których wyrośliśmy rozpoczyna się 1 marca i potrwa miesiąc. Zebrane książki zostaną przekazane dzieciom ze świetlicy środowiskowej w Tychach - Czułowie prowadzonej przez Fundację Razem Raźniej, podopiecznym Ośrodka Usług Opiekuńczo -Wychowawczych w Tychach oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 15 w Tychach - Czułowie.
   
    Darczyńców zapraszamy do wszystkich placówek bibliotecznych w godzinach otwarcia. Adresy placówek można znaleźć tutaj
    Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach apeluj, aby przekazywać książki w dobrym stanie!

Ośrodek preadopcyjny TUSIETULI powstanie w Tychach

Ośrodek preadopcyjny TUSIETULI powstanie w Tychach

Dzięki wsparciu Miasta Tychy, Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo stała się właścicielem budynku tzw. „dworku”, który po gruntownym remoncie zamieni się w pełen kolorów i miłości czwarty w Polsce Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny.

Ważne zmiany dla kierowców od 5 grudnia

Ważne zmiany dla kierowców od 5 grudnia

Już za kilka dni łatwiej będzie zarejestrować auto, właściciele starszych samochodów zaoszczędzą na wymianie dowodu, a diagności zwrócą większą uwagę na tablice podczas przeglądu. Zniknie także obowiązek wożenia ze sobą prawa jazdy.

Sygnalizacja przy SP37 czasowo wyłączona

Sygnalizacja przy SP37 czasowo wyłączona

W czwartek 3 grudnia, na kilka dni wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna przy Szkole Podstawowej nr 37, na skrzyżowaniu ulic Stoczniowców, Legionów Polskich i Konecznego. Skrzyżowanie to modernizowane jest w ramach Inteligentnego Systemu Zarządzania i Sterowania Ruchem.

Zła jakość powietrza w Tychach

Zła jakość powietrza w Tychach

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania (100 µg/m3) dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×