Aktualności

Latem na łyżwach

27.07.09

Wszystkich spragnionych ochłody w samym środku lata zapraszamy na...łyżwy.

Co słychać u „Licznych Rodzin”

23.07.09

Ze zniżką na basen, do kina, pizzerii, po przybory szkolne czy leki. To niektóre z propozycji ulg, do których upoważnia karta 3+Liczna Rodzina.

Dodatkowe kursy autobusowe na Festiwalu R. Riedla

23.07.09

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach uprzejmie informuje uczestników Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla, że w celu ułatwienia powrotu z tej imprezy do Tychów uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii pośpiesznej E-1.

Syreny w rocznicę Powstania Warszawskiego

22.07.09

1 sierpnia (sobota)o godzinie 17.00 uruchomione zostaną syreny alarmowe.

Święcenie samochodzów i Flirta w najbliższą niedzielę

21.07.09

Jak co roku w Tychach, w ostatnią niedzielę lipca, odbędzie się uroczystość święcenia aut. W tym roku, na peronie przy ul. Dąbrowskiego, poświęcony zostanie również nowoczesny pociąg Flirt.

Tychy Press Photo 2010

17.07.09

Wszystkich miłośników fotografowania zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotografii prasowej Tychy Press Photo 2010.

Teatr Mały na wakacje

17.07.09

W sierpniu rozpoczyna się Artystyczne Lato w Teatrze Małym.

Tyska Straż Miejska i Policja na rowerach

16.07.09

Patrole rowerowe rozpoczęły w tym tygodniu pracę w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany. Są to mieszane patrole funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej w Tychach.

Tychy wśród 7 cudów

16.07.09

Zapraszamy do głosowania na tyskie perełki architektury w plebiscycie zorganizowanym przez Telewizję Silesia i portal MMSilesia.pl na 7 cudów architektury województwa śląskiego.

Tychy- miasto czekoladą płynące

15.07.09

Zapraszamy na Święto Czekolady już w najbliższą niedzielę. Gwiazdą tegorocznego Święta jest Monika Brodka.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×