Aktualności

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie budowy kanalizacji

03.04.08

3 i 9 kwietnia zapraszamy mieszkańców dzielnic Mąkołowiec, Wilkowyje, Jaroszowice i Wygorzele na spotkanie w sprawie budowy kanalizacji.

Fontanna na tyskim rynku już tryska

02.04.08

Fontanna z wydrami została uruchomiona 28 marca i będzie czynna ponad pół roku

„Ciąża bez alkoholu" z wyróżnieniem

02.04.08

„Ciąża bez alkoholu" to kolejna ogólnopolska kampania profilaktyczna, w której wyróżniono Tychy. Spośród 683 uczestników, Tychy znalazły się w pierwszej dwudziestce nagrodzonych.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

02.04.08

Test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, jazda rowerem po torze przeszkód i zmagania w miasteczku pełnym znaków drogowych - to wszystko czeka uczestników dwudniowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

sKUPmY się na problemie i sprzątajmy po swoich zwierzakach

01.04.08

Choć wiele osób narzeka na zanieczyszczone ulice i parki, widok osoby sprzątającej po psie należy do rzadkości. Dlatego też chcemy zachęcić i ułatwić opiekunom psów sprzątanie po swych czworonogach.

Ostatni dzień życia papierowych dowodów

31.03.08

Od jutra wszystkie papierowe dowody osobiste tracą ważność. Wymiana starych dokumentów na nowe trwała w całym kraju 7 lat.

60 tyszan na pierwszych zajęciach z samoobrony

31.03.08

58 lat ma najstarszy uczestnik kursu samoobrony, który rozpoczął się w sobotę w Tychach. Zgłosiło się na niego aż 60 kursantów.

Sprzątajmy po swoich psach!

28.03.08

sKUPmY się na problemie - to hasło kampanii, która rusza w Tychach.Choć wiele osób narzeka na zanieczyszczone ulice i parki, widok osoby sprzątającej po psie należy do rzadkości. Dlatego też chcemy zachęcić i ułatwić opiekunom psów sprzątanie po swych czworonogach.

Ostatnie dni na wymianę dowodu osobistego

27.03.08

Przed nami ostatnia pracująca sobota pracowników Referatu Dowodów Osobistych. Aby ułatwić wszelkie formalności i wyjść klientom chcącym wymienić dowód naprzeciw, Urząd Miasta Tychy od roku czynny jest również w soboty.

II Tyskie Zeszyty Historyczne do nabycia

27.03.08

W Muzeum Miejskim w Tychach można już nabyć drugi zeszyt z serii Tyskie Zeszyty Historyczne, zawierający opracowanie pt.: "Wczesnośredniowieczne cmentarzysko w Tychach-Cielmicach. Cmentarz lokalnej społeczności wiejskiej" autorstwa Edelgardy M. Foltyn z Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×