Aktualności

Tyska Masa Krytyczna na Europejski Dzień Bez Samochodu

17.09.09

We wtorek 22 września 2009r w Europejskim Dniu Bez Samochodu odbędzie się w naszym mieście Tyska Masa Krytyczna. Stowarzyszenie NOL Tychy zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze na wspólną przejażdżkę.

Rycerze na plcau Baczyńskiego

16.09.09

W najbliższą niedzielę, 20 września, Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na kolejne zdarzenie kulturalne na Placu Baczyńskiego, który tym razem zmieni się w... średniowieczną osadę rycerską!

Bezpiecznie na drodze - pokaz dla tyskich uczniów

15.09.09

Jak bezpiecznie zachować się na drodze - o tym dowie się 300 uczniów klas I i II tyskich szkół podstawowych. 21 września o godz. 12.00 na ul. Stoczniowców odbędzie się specjalny, dynamiczny pokaz. Jego organizatorami są Straż Miejska w Tychach oraz magazyn „Transport Polski”.

Tychy skutecznie sięgają po zagraniczne środki

14.09.09

Tychy skutecznie sięgają po zagraniczne środki. Potwierdza to najnowszy ranking Pisma Samorządu Terytorialnego Wspólnota (Nr37/939).

Oceń swojego dzielnicowego

11.09.09

Czy dzielnicowy budzi zaufanie, czy posiada szacunek wśród mieszkańców, czy spotyka się ze społecznością lokalną? Na takie pytania odpowiadają Tyszanie, którzy zechcą wypełnić ankietę oceniającą swoich dzielnicowych.

Obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 66. rocznicy ludobójstwa Polaków ma Kresach Południowo – Wschodnich II RP

11.09.09

18 i 20 września odbędą się uroczyste obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 66. rocznicy ludobójstwa Polaków ma Kresach Południowo – Wschodnich II RP. Na uroczystości zapraszają Prezydent Miasta Tychy oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich oddział Tychy.

Najlepsi ratownicy są w Tychach

10.09.09

Tomasz Kulpok-Bagiński, Adam Piątek, Andrzej Mącznik i Mateusz Kulesza ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tychach są najlepszymi ratownikami medycznymi w woj. śląskim. Podczas VIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym i Drogowym w Lublinie zajęli trzecie miejsce.

Kulturalna niedziela na placu Baczyńskiego

10.09.09

W najbliższą niedzielę zapraszamy o godzinie 17.00 na Plac Baczyńskiego. Wystąpi Big Band z Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach oraz soliści - uczniowie tejże szkoły.

Wybory do Rady Osiedla ABC

09.09.09

Do piątku 11 września , w siedzibach Komisji Wyborczych od godziny 17.00- do 18.00, można zgłaszać kandydatów na radnych osiedla ABC.

Gramy w Tychach!

09.09.09

Co działo się w Tychach w czasie Powstań Śląskich? O tym przekonają się uczestnicy miejskiej gry. 11 września 2009 roku wspólną zabawę organizują Muzeum Miejskie w Tychach, Miejskie Centrum Kultury wraz z Komendą Hufca ZHP w Tychach oraz grupą tyskich nauczycieli.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×