Aktualności

Tyskie Gimnazjum dla Agaty Mróz-Olszewskiej

13.10.09

Tyskie Gimnazjum nr 7 włączyło się w organizację I Memoriału im. Agaty Mróz-Olszewskiej, który odbędzie się 17-18 października 2009 r. w katowickim Spodku.

Internetowe Targi Nieruchomości

13.10.09

Tychy biorą udział w internetowych targach nieruchomości.

Konkurs na rzeźbę i instalację K.K. Baczyńskiego rozstrzygnięty

13.10.09

Fragmenty twórczości K.K. Baczyńskiego znajdą się na placu jego imienia. Rozstrzygnięto konkurs na rzeźbę i instalację przestrzenną upamiętniającą poetę.

10 lat Ośrodka bł. Jana XXIII

09.10.09

Ośrodek Charytatywno – Społeczny bł. Jana XXIII obchodził w piątek 9 października jubileusz 10-lecia.

Spotkania w Muzeum Miejskim

09.10.09

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na spotkania i prelekcje

Tychy mają Cud Architektury!

09.10.09

Browary Tyskie są jednym z 7 Cudów Architektury Województwa Śląskiego.

VIII RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW 2009 - TOR FIATA

06.10.09

Chcesz się przekonać czy potrafisz bezpiecznie „wchodzić w zakręt”, kontrolować poślizgi i jak rajdowiec pokonywać slalom między pachołkami? Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na imprezę samochodową w ramach doskonalenia techniki jazdy.

ODKRYJ SWÓJ GŁOS

06.10.09

Światowy Dzień Opieki Paliatywnej i Hospicjów (obchodzony jest corocznie od 2004 r.) oraz akcja Głosy dla Hospicjów ( zapoczątkowana w latach dziewięćdziesiątych XX w i odbywająca się co dwa lata) w tym roku odbywają się pod hasłem Odkryj swój głos.

Skrzynia Czasu dla potomnych

05.10.09

Co wrzucić do Skrzyni Czasu? Coś osobistego, może zdjęcie żony, męża, wnuczki, całej rodziny. A może wspomnienia, pamiętnik, niekoniecznie o sobie, ale o kimś, z kim się pracowało albo kogo się szanowało.

Październik miesiącem zdrowia

02.10.09

W sobotę, 3 października rusza kolejna edycja akcja promocji zdrowia przygotowana przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×