Aktualności

Teatr Mały na wakacje

17.07.09

W sierpniu rozpoczyna się Artystyczne Lato w Teatrze Małym.

Tyska Straż Miejska i Policja na rowerach

16.07.09

Patrole rowerowe rozpoczęły w tym tygodniu pracę w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany. Są to mieszane patrole funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej w Tychach.

Tychy wśród 7 cudów

16.07.09

Zapraszamy do głosowania na tyskie perełki architektury w plebiscycie zorganizowanym przez Telewizję Silesia i portal MMSilesia.pl na 7 cudów architektury województwa śląskiego.

Tychy- miasto czekoladą płynące

15.07.09

Zapraszamy na Święto Czekolady już w najbliższą niedzielę. Gwiazdą tegorocznego Święta jest Monika Brodka.

Dołącz do grona honorowych dawców krwi!

13.07.09

Regionalne Centrum krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zaprasza do oddania krwi.

Tychy w Ranking Samorządów „Rzeczpospolitej”

13.07.09

Tychy po raz kolejny znalazły się pośród najlepiej ocenianych samorządów. Ranking przeprowadził dziennik „Rzeczpospolita”.

Galeria "Ósemka" zaprasza na wernisaż

08.07.09

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach serdecznie zaprasza na wernisaż będący połączeniem obrazu ruchomego i malarstwa. W dniu 10 lipca 2009 r. o godz. 18.00 Krzysztof Szala i Wojciech Szwiec zaprezentują swoje prace w Galerii „Ósemka” znajdującej się w Czytelni Centralnej , przy ul. Wyszyńskiego 27.

Lampa górnicza wróciła na osiedle A

07.07.09

Lampa górnicza w skali 10:1 stanęła przy ul. Burschego. To kopia lampy, którą ustawiono w latach 60. ubiegłego wieku, dla podkreślenia funkcji osiedla A jako osiedla górniczego.

Remont Pałacu Ślubów

03.07.09

We wrześniu rozpocznie się remont Pałacu Ślubów tyskiego Urzędu Stanu Cywilnego. Prace, zgodnie z umową zawartą z wykonawcą, potrwają do połowy grudnia. Wszystkim parom, pragnącym zawrzeć związek małżeński, śluby będą udzielane w Sali Sesyjnej (nr 102 na pierwszym piętrze).

Stypendium dla studentów „Quid discis tibi discis”

29.06.09

Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” (Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×