Aktualności

Nowy plac Baczyńskiego - zapraszamy na koncerty

07.08.09

Zapraszamy serdecznie na wydarzenia kulturalne, które będą odbywały się w każdą niedzielę wakacji o godzinie 17.00. na placu Baczyńskiego w Tychach. Imprezom towarzyszyć będzie nowa scenografia, ponieważ plac Baczyńskiego przeszedł gruntowną modernizację.

Tychy wśród najzamożniejszych!

05.08.09

6 miejsce w kraju, a pierwsi w regionie – tak wysoko uplasowały się Tychy w rankingu najzamożniejszych samorządów. Tychy oceniane były w kategorii miast na prawach powiatu.

Bezpieczne przejazdy dla rowerzystów na tyskich ulicach

04.08.09

Dla poprawy bezpieczeństwa na tyskich ulicach powstają oznaczone na czerwono przejazdy rowerowe.

Spotkanie Prezydenta z młodymi sportowcami

30.07.09

Prezydent Andrzej Dziuba spotkał się dzisiaj z młodymi tyszanami, by pogratulować im wysokich osiągnięć sportowych. Jest się czym chwalić, gdyż sukcesy sportowców MOSM Tychy są imponujące.

Latem na łyżwach

27.07.09

Wszystkich spragnionych ochłody w samym środku lata zapraszamy na...łyżwy.

Co słychać u „Licznych Rodzin”

23.07.09

Ze zniżką na basen, do kina, pizzerii, po przybory szkolne czy leki. To niektóre z propozycji ulg, do których upoważnia karta 3+Liczna Rodzina.

Dodatkowe kursy autobusowe na Festiwalu R. Riedla

23.07.09

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach uprzejmie informuje uczestników Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla, że w celu ułatwienia powrotu z tej imprezy do Tychów uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii pośpiesznej E-1.

Syreny w rocznicę Powstania Warszawskiego

22.07.09

1 sierpnia (sobota)o godzinie 17.00 uruchomione zostaną syreny alarmowe.

Święcenie samochodzów i Flirta w najbliższą niedzielę

21.07.09

Jak co roku w Tychach, w ostatnią niedzielę lipca, odbędzie się uroczystość święcenia aut. W tym roku, na peronie przy ul. Dąbrowskiego, poświęcony zostanie również nowoczesny pociąg Flirt.

Tychy Press Photo 2010

17.07.09

Wszystkich miłośników fotografowania zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotografii prasowej Tychy Press Photo 2010.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×