Aktualności

XIX Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 w futsalu dziś ruszają w Tychach

20.12.19

W turnieju rozgrywanym na Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego zagra 16 drużyn - 14 wyłonionych z cyklu eliminacji oraz gospodarz zawodów: GKS Futsal Tychy i obrońca tytułu Rekord Bielsko-Biała SSA. Turniej rozgrywany będzie przez 3 dni.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 w Tychach

20.12.19

Świąteczna atmosfera zagości w tym roku na Placu Baczyńskiego w dniach 20-22 grudnia. To trzy magiczne dni wypełnione świąteczną muzyką, podczas których będzie okazja do zakupów czy udziału w licznych warsztatach dla dzieci i dorosłych.

Metropolitalna Wigilia dla Samotnych w Katowicach

20.12.19

24 grudnia o godzinie 16.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach obędzie się największa w Polsce (i Europie) Metropolitalna Wigilia dla Samotnych. Na Wigilię, będzie można dojechać pięcioma bezpłatnymi liniami autobusowymi - w tym linią S7 z Tychów.

Tychy będą premiowały zaszczepione dzieci przy naborze do przedszkoli

19.12.19

Dzieci, które przeszły obowiązkowe szczepienia będą dostawały podczas rekrutacji dodatkowe punkty. Odpowiednią uchwałę w tej sprawie przyjęła na ostatniej sesji ( 12 grudnia) jednogłośnie Rada Miasta Tychy.

Ostrzeżenie przed złą jakością powietrza

19.12.19

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska ostrzega.

Nowy nabytek Straży Pożarnej w Tychach

19.12.19

Komenda Miejskiej Straży Pożarnej w Tychach odebrała nowy samochód z 42-metrową drabiną mechaniczną Iveco warty 3,5 mln zł. Pojazd, z którego korzystała do tej pory tyska straż po 20 latach służby zostanie przekazany innej jednostce.

Mikołaje opanowały Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi

19.12.19

Niecodzienny widok mogą zastać osoby odwiedzające Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi UM Tychy przy ul. Budowlanych 67. W Biurze Obsługi Klienta tłoczą się... Mikołaje.

Komunikacja publiczna w czasie świąt Bożego Narodzenia, w Nowy Rok i w Święto Trzech Króli

18.12.19

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje o zmianach w komunikacji publicznej w okresie świątecznym.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

17.12.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można zapoznać się z programem Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 20-22 grudnia na placu Baczyńskiego w Tychach.

Większe dofinansowanie na ITS w Tychach

17.12.19

24 milionów dofinansowania więcej otrzyma Miasto Tychy na realizację projektu Inteligentnego Systemu Zarządzania Ruchem w mieście.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×