Miasto

„Zgrane Tychy” czyli mobilne gry miejskie

20.08.20

Rodzinne i bezpłatne – takie będą mobilne gry miejskie, które od 14 i 21 sierpnia będą dostępne dla wszystkich chętnych. Trzy zagadki, trzy lokalizacje, trzy wciągające historie i masa pozytywnych emocji.

Bezpłatna mammografia w Tychach

20.08.20

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 4 września 2020 r. na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie Auchan (Al. Bielska 107) w godzinach od 8:00 do 15:00.

W Tychach za parking zapłacisz kartą

18.08.20

Od 14 sierpnia za postój we wszystkich miejskich strefach płatnego parkowania można zapłacić zbliżeniową kartą płatniczą.

Pożegnanie wakacji w Wilkowyjach

18.08.20

Klub Wilkowyje MCK i Rada Osiedla Wilkowyje zapraszają 29 sierpnia na Pożegnanie Wakacji w Wilkowyjach. W tym roku w ogrodzie Klubu (ul. Szkolna 94), wystąpi KABARET RAK, czyli śląski duet Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek.

Budowa i remonty dróg w mieście w 2020 roku

18.08.20

Od wiosny do późnej jesieni na ulicach miasta wykonywane są budowy i remonty dróg oraz chodników. W tym roku prace są lub będą prowadzone na wielu tyskich ulicach m.in. na ulicy Dzwonkowej, Cielmickiej, Jana Pawła II, Edukacji, Grzybowej, Agrestowej, Żorskiej i Morelowej.  

Zmiana na stanowisku Zastępcy Prezydenta Tychów ds. Zrównoważonego Rozwoju

17.08.20

Od 17 sierpnia br. stanowisko Z-cy Prezydenta Tychów ds. Zrównoważonego Rozwoju będzie pełniła Hanna Skoczylas – dotychczas dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach.

ITS TYCHY: Ruszyły prace na skrzyżowaniach

17.08.20

Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem (w skrócie ITS) to jedna ze sztandarowych inwestycji, jaka prowadzona jest obecnie w Tychach. Jego wdrożenie znacząco usprawni komunikację w mieście, poprawi bezpieczeństwo, a także stworzy możliwość bezpośredniego sterowania ruchem.

Czas na promocję projektów w Budżecie Obywatelskim

17.08.20

Twój projekt do Budżetu Obywatelskiego znalazł się na liście do głosowania? To świetnie! To oznacza, że przeszedł weryfikację formalną i merytoryczną i jest możliwy do realizacji. Teraz należy przekonać mieszkańców, by na niego zagłosowali.

Warsztaty pod Żyrafą

14.08.20

Od 16 lipca do 28 sierpnia w każdy czwartek i piątek pod tyską "Żyrafą" w Parku Miejskim Solidarności odbywają się zajęcia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 3-15 lat. Spotkania są realizowane w ramach programu profilaktycznego pn.: „Warsztaty pod Żyrafą".

Kręć kilometry i włącz się do akcji!

14.08.20

Lubisz rowerowe wyprawy, jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry o tytuł Rowerowej Stolicy Polski!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×