Miasto

Autobusem na Perłę Paprocan

16.10.19

20 października w Tychach odbędzie się XXXII Perła Paprocan. Zawodnicy biorący udział w imprezie oraz wszyscy, którzy chcą im kibicować mogą skorzystać z bezpłatnych przejazdów liniami autobusowymi S17 i S18. W poprzedniej edycji biegu wzięło udział ponad 1000 biegaczy!

E-aktywni mieszkańcy

16.10.19

Gmina Miasta Tychy wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy w ramach "E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I OPOLSKIEGO".

Chcesz wystawić swoje stoisko podczas jarmarku?

16.10.19

Do 21 października można składać oferty na stoiska handlowe w drewnianych domkach, które ustawione będą na placu Baczyńskiego podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Walizka w rękach policjantów

16.10.19

Maciej Gramatyka - zastępca prezydenta Tychów ds. społecznych, przekazał mł. insp. Sławomirowi Wojtylakowi – zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach, walizkę edukacyjną z atrapami środków psychoaktywnych.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

15.10.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" prezentujemy działania na rzecz seniorów.

Zaproponuj zmiany w Budżecie Obywatelskim

15.10.19

Urząd Miasta Tychy zaprasza na spotkanie dotyczące propozycji zmian do regulaminu Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Spotkanie odbędzie się 17 października 2019 r. (czwartek) o godz. 17:00 w Pasażu Andromeda.

Jak głosowali tyszanie? Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu

14.10.19

Znamy już wstępne wyniki wyborów parlamentarnych. Z danych wszystkich komisji obwodowych wynika, że frekwencja wyborcza w Tychach wyniosła 66, 85 %.

Grażyna Jurek została Profesorem Oświaty

11.10.19

Grażyna Jurek - dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Tychach właśnie odebrała Honorowy Tytuł Profesora Oświaty! To pierwszy tyski nauczyciel, który otrzymał to wyróżnienie. Co roku jest przyznawane 25 nauczycielom z całej Polski.

Trzy oblicza Tychów w fotografii

11.10.19

Którędy spacerują mieszkańcy naszego miasta i przyjezdni? Co zwraca ich uwagę? Jak wyglądają Tychy w swojej sakralnej, nocnej i industrialnej odsłonie? Na te i inne pytania odpowiedź będzie można znaleźć można na wystawie zorganizowanej przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne.

Społecznik Roku 2019 – ostatnia szansa na zgłoszenie!

11.10.19

W poniedziałek - 14 października br. mija termin przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na tyskiego Społecznika 2019. Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach: dla osoby oraz dla instytucji (np. organizacje pozarządowe, placówki oświatowe, jednostki miejskie, firmy, urzędy).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×