Kultura

"Fragmenty" - wystawa prac Beaty Wąsowskiej

22.10.10

„Fragmenty” – pierwsza monograficzna wystawa Beaty Wąsowskiej – będzie prezentowana w tyskiej Galerii „Obok”. Można ją zwiedzać do 17 listopada.

"Budowa Nowych Tychów" - konkurs Muzeum Miejskiego

19.10.10

Do 1 lutego 2011 roku przedłużono termin składania prac w konkursie Muzeum Miejskiego „Budowa Nowych Tychów w moich wspomnieniach”. Muzeum czeka na wspomnienia osób, które od pokoleń są związane z ziemią pszczyńską, a także tych, które przybyły do Tychów z różnych części Polski.

Przestępczość w cyberprzestrzeni

18.10.10

Czy naprawdę jesteś bezpieczny w sieci? Przyjdź i sprawdź! Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na wykład nadkomisarza Andrzeja Machowskiego z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pt. "Przestępczość w cyberprzestrzeni".

Tęczowa wystawa

15.10.10

W Muzeum Miejskim w Tychach można zobaczyć wystawę „Tęczowy Kalendarz”.

Październikowe wystawy w MBP

11.10.10

W październiku Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na kolejne wystawy.

Śląska Jesień Gitarowa - są jeszcze dostępne bilety!

11.10.10

Już od kilku dni w Tychach prezentują się najlepsi gitarzyści. Sprawdź, na które koncerty można jeszcze nabyć bilety.

Spotkania towarzyszące zbiórce "Kasztan na wagę złota"

08.10.10

Do końca października trwa organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tychach zbiórka kasztanów i żołędzi „Kasztan na wagę złota“. Towarzyszą jej spotkania, podczas których czytane są książki o tematyce przyrodniczej.

Dzień Papieski w Tychach

08.10.10

Spektakl „Z obłoków na ziemię” Jana Nowickiego zostanie wystawiony w niedzielę (10 X) w tyskim kościele św. Krzysztofa z okazji Dnia Papieskiego.

Śląska Jesień Gitarowa

06.10.10

13. Międzynarodowy Festiwal Śląska Jesień Gitarowa rozpocznie się w Tychach w najbliższą sobotę (9 X). Podczas koncertu inauguracyjnego w Teatrze Małym wystąpią wybitni muzycy – Krzysztof Pełech, duet Jakub Lubina & Dariusz Kupiński oraz Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO.

Sto lat młyna

30.09.10

Muzeum Miejskie zaprasza dzisiaj na prelekcję o historii młyna, który znajduje się w Tychach przy ulicy Starokościelnej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×