Kultura

Wystawy w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej

16.11.10

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na kolejne wystawy zorganizowane w poszczególnych filiach.

Wystawa pokonkursowa "Tychy subiektywnie"

12.11.10

W Galerii "Pod Dachem" otwarto wystawę pokonkursową "Tychy subiektywnie". Od 10 listopada do końca miesiąca można oglądać nagrodzone i wyróżnione prace.

IV TYSKIE SYMPOZJUM HISTORYCZNE W MUZEUM MIEJSKIM W TYCHACH

08.11.10

„Jak budowano Nowe Tychy” to tytuł IV Tyskiego Sympozjum Historycznego, które 16 listopada odbędzie się w Muzeum Miejskim w Tychach.

Z paletą przez życie

03.11.10

Muzeum Miejskie zaprasza na wystawę Stanisława Mazusia.

Warsztaty plastyczne dla najmłodszych

02.11.10

Rodziców z dziećmi i dziadków z wnukami zapraszamy na warsztaty „Bibułkowe jeże, ptaszki, łańcuchy ze słomy czyli dawne ozdoby choinkowe”, które odbędą się 4 XII w Muzeum Miejskim w Tychach.

Rozstrzygnięto konkurs "Tychy subiektywnie"

02.11.10

Jury w składzie Ewa Sałużanka, Beata Wąsowska, Ryszard Czernow wybrało najlepsze prace w konkursie „Tychy subiektywnie”. Nagrodzeni to Karolina Kłap, Artur Pławski i Julia Baran. Już niedługo w Galerii pod Dachem zostanie otwarta wystawa pokonkursowa.

3 listopada Muzeum Miejskie zaprasza na Akademię Historii Sztuki

29.10.10

W czasie trwania roku szkolnego, w jedną środę miesiąca, o godz. 16.30 będzie można wysłuchać wykładów autorskich Jacka Dębskiego.

Wieczór autorski Bogdana Prejsa

26.10.10

Pisze o Tychach i z Tychami jest związany od lat. Bogdan Prejs – dziennikarz, publicysta, poeta – spotka się z czytelnikami w środę (27 X) o 18.00 w Teatrze Małym.

Październikowy Teatr Konesera

22.10.10

Kolejne przedstawienie z cyklu Teatr Konesera będzie można zobaczyć w niedzielę (24 X) w Teatrze Małym. Wystawiony zostanie spektakl bydgoskiego Teatru Polskiego „V (F) ICD – 10 Transformacje”.

Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną

22.10.10

Muzeum Miejskie w Tychach ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na najładniejszą kartkę świąteczną.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×