Kultura

Biblioferie "Zimowe Rozmaitości" w Tychach

12.01.11

Zapraszamy dzieci oraz młodzież w tracie zimowych ferii do spędzenia wolnego czasu w tyskich bibliotekach. Każdy chętny ma możliwość brania udziału w różnorodnych zajęciach i zabawach przygotowanych przez poszczególne filie bibliotek.

Warsztaty teatralne dla młodzieży

12.01.11

W ferie Teatr Mały zaprasza młodzież na warsztaty teatralne. Będą one dotyczyć pantonimy i teatru słowa.

Popołudnie Czwartkowe w Muzeum Miejskim

11.01.11

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza 13 stycznia o godz. 17.00 na kolejne spotkanie w ramach Popołudnia Czwartkowego.

Akcja Sztuki Nowe - przegląd filmowy i wystawa Signum Temporis

07.01.11

Przegląd filmowy i otwarcie wystawy Signum Temporis – to kolejne dwa wydarzenia kulturalne w Tychach, które zostały zorganizowane w ramach projektu Akcja Sztuki Nowe.

Tyskie Wieczory Kolędowe

07.01.11

XX Tyskie Wieczory Kolędowe rozpoczną się już w najbliższych weekend. Tym razem będzie można wysłuchać kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w wykonaniu m.in. Aleksandry Szwed, artystów z Piwnicy pod Baranami i góralskiego zespołu Trebunie Tutki.

Archinotatnik w Galerii Pod Dachem

04.01.11

Kolejna wystawa w ramach Akcji Sztuki Nowe zostanie otwarta już jutro (5 I). W Galerii Pod Dachem będą prezentowane fotografie Janusza A. Włodarczyka.

Koncert noworoczny

03.01.11

Już w najbliższy weekend (9 I 2011) w tyskim Teatrze Małym odbędzie się uroczysty koncert noworoczny. Wystąpią wybitni śpiewacy i Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO.

"Przekraczanie" - wystawa Beaty Wąsowskiej

29.12.10

Sztuka, która prowokuje refleksje, burzy stereotypy, sprzyja kontemplacji. Od początku grudnia w Tychach realizowany jest projekt Akcja Sztuki Nowe. Jutro (30 XII) otwarcie kolejnej wystawy – digrafie Beaty Wąsowskiej zostaną zaprezentowane w tyskim klubie Skup Kultury (ul. Wyszyńskiego 32).

Koncert kolęd

27.12.10

Muzeum Miejskie zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu chóru Presto Cantabile, który odbędzie się w środę (29 XII) o 17.00.

"Szkice o Ofelii"

21.12.10

„Szkice o Ofelii” to kameralne, częściowo improwizowane aktorskie przedstawienie solowe, zrealizowane w konwencji ruchu, ciała i emocji. Spektakl będzie można zobaczyć dzisiaj (21 XII) o 19.00 w Teatrze Małym.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×