poniedziałek, 6 lipca 2020, 18:00-20:00

Zgodnie z obietnicą dokonaną na początku epidemii wracamy do Was z długo wyczekiwanym, mocno oklaskiwanym i obsypanym wieloma Oscarami filmem „PARASITE”, w reżyserii Bong Joon-ho..
----------
Z uwagi na sytuacje w jakiej znajdujemy się oraz dużą ilość obostrzeń związanych z organizacją wydarzeń kulturalnych, a przede wszystkim Waszym bezpieczeństwem postanowiliśmy przenieść projekcje filmu „Parasite” z Pasażu Kultury Andromeda do przestrzennej sali teatralnej Teatru Małego.
Dzięki temu, przestrzegając wszystkich zaleceń i wytycznych dotyczących zagrożeń wynikających z epidemii wirusa SARS-CoV-2, zwiększymy ilość odbiorców filmu „Parasite”.
Informujemy, że spotkanie przyjmie standardową formułę. A więc, przed seansem odbędzie się prelekcja poprowadzona jak zawsze przez znawcę kina Krzysztofa Ociepę, potem to co najważniejsze czyli seans filmowy, a na końcu dla wszystkich chętnych dyskusja dot. obejrzanego obrazu.

WSTĘP WOLNY
Obowiązują zapisy, liczy się pierwszeństwo zgłoszenia

  • telefoniczne pod numerem 32 7803203
  • pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl

----------
UWAGA!!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
UWAGA!!! PRZED SEANSEM KAŻDY Z WIDZÓW BĘDZIE MUSIAŁ WYPEŁNIĆ: „Oświadczenie o braku oznak zarażenia i nieprzebywaniu na kwarantannie”

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
43-100 Tychy
272861530820631
Miejsce wydarzenia

Pasaż Kultury Andromeda

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
43-100 Tychy

11 marca 2014 r. został otwarty Pasaż Kultury Andromeda. Budynek dawnego kina przekształcił się w nowoczesny, trzypoziomowy pasaż kultury z miejską galerią sztuki, salą konferencyjno-audiowizualną, przestrzenią łączącą...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×